ustaw telefon w pionie,

by prawidłowo wyświetlić stronę

pokaż wszystkie

Strona główna / Roboty koszące

mapowanie terenu

system SDM :

System koszący robotów Ambrogio Nexttecj SDM Satelite Dynamic Memory
Wybrane modele automatycznych kosiarek Ambrogio (seria Elite) wyposażone są w standardzie w dodatkowy moduł łączności GSM i GPS ( moduł Connect) za pomocą którego możliwe jest np: 
 
- sprawdzenie lokalizacji w jakiej aktualnie znajduje się kosiarka (lokalizacja geograficzna na mapie),
 
- natychmiastowe wysłanie robota do pracy lub skierowanie do ładowania z dowolnego miejsca na świecie,
 
- wyłączenie z pracy lub skierowanie do pracy w danej części ogrodu (funkcja go Away)
 
- otrzymanie powiadomienia, gdy robot opuści strefę pracy, co oprócz blokady kodem PIN, stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą (funkcja GeoFence Alarm).
 
- zdalne przeglądanie statystyk pracy urządzenia.
System ZDEFENCE ochrona przed komarami rozszerzenie do robota koszącego Ambrogio Nexttech

 Dzięki wykorzystaniu sygnału GPS i funkcji mapowania terenu oraz przeszkód, robot koszący pracuje jeszcze bardziej precyzyjnie. 


 Robot koszący Ambrogio wyposażony w moduł CONNECT dzieli obszar pracy na pola o wielkości ok 2x2m. 


 Wyjeżdżając ze stacji robot pomija miejsca, w których ostatnio pracował i kieruje się bezpośrednio tam, gdzie trawa może  być najwyższa.


 W trakcie koszenia urządzenie na bieżąco rozpoznaje gdzie aktualnie się znajduje oraz kiedy ostatnio dany fragment trawnika był obsługiwany. 


 Dzięki temu robot optymalizuje czas pracy i może obsłużyć większy obszar na jednym ładowaniu.

sterowanie głosem

Ambrogio Smart Asistant 

oprysk przeciw komarom

system ZDefence

 To najnowsze rozwiązanie Ambriogio, dedykowane dla wybranych modeli robotów koszących serii NextLine. ZDefence to dodatkowy moduł, montowany w tylnej części obudowy robota koszącego, którego zadaniem jest rozpylanie specjalnego preparatu odstraszającego komary.


 Preparat rozpylany przez ZDefence jest w pełni bezpieczny ponieważ w składzie posiada jedynie naturalne składniki, tworzące po rozpyleniu skuteczną barierę przeciwko komarom.

zespołowa praca urządzeń Ambrogio INFINITY System:

ochrona zwierząt domowych

Nadajnik Amico:

moduł łączności 

ZCS Connect 
+ aplikacja mobilna:

komendy głosowe dla robotów koszących, sterowanie głosem
ZCS Connect moduł do sterowania robotem, sterowanie kosiarką za pomocą komend głosowych
Praca kilku robotów koszących jednocześnie system Infinity
Lokalizator zwierząt domowych dla robota koszącego Ambrogio
czy zwierzęta domowe są bezpieczne podczas pracy robota koszącego Ambrogio Nexttech
Funkcje robotów koszących Ambrogio moduł ZCS Connect
komunikacja ZCS Ambrogio aplikacja mobilna do sterowania robotem koszącym
Moduł ZCS Connect robotów Ambrogio Nexttech, ZCS Innovative Inside

modele automatycznych kosiarek, które zostały wyposażone w moduł ZCS Connect można sparować z asystentami głosowymi takimi jak Google Home, Amazon Alexa czy Apple -Siri.


 Dzięki temu możesz za pomocą prostych komend wydawanych głosowo sterować kosiarką, bez konieczności korzystania z aplikacji czy ekranu.  Rozwiązanie to pozwala na w pełni zintegrowaną, zespołową pracę kilku robotów na jednym obszarze.


 Działanie polega na wykorzystaniu technologii chmury przez moduł komunikacji ZCS Connect, który generuje i udostępnia w czasie rzeczywistym wirtualną mapę koszonego terenu, dzięki temu każdy z pracujących robotów otrzymuje dane o już skoszonym obszarze i pomija go. 

 

 Dzięki Infinity System możliwe jest szybkie i dokładnie skoszenie nawet bardzo dużych obiektów jak tereny sportowe, pola golfowe czy lotniska.


AMICO jest kompatybilny ze wszystkimi modelami gamy Ambrogio i Nexttech.


AMICO to urządzenie nieszkodliwe

i w pełni bezpieczne.

 Urządzenie, dzięki któremu masz pewność, że Twój pies, kot lub inne zwierzę domowe, może w pełni bezpiecznie korzystać z ogrodu podczas pracy kosiarki - niewielki chip, zawieszony na szyi czworonoga lub np. na plecach, w przypadku żółwia sprawia, że automatyczna kosiarka wyczuwając zbliżające się zwierzę dezaktywuje pracę noży i wznawia koszenie dopiero w odpowiedniej odległości od naszego pupila.

Każdy robot koszący Ambrogio obsługiwany jest za pomocą aplikacji mobilnej Ambrogio Remote, którą można pobrać bezpłatnie z Google Play lub App Store i zainstalować na swoim smartfonie. Łączność z robotem odbywa się za pośrednictwem technologii Bluetooth.


Urządzenia wyposażone w moduł CONNECT, poza samą komunikacją przez bluetooth, pozwalają również na zdalne połączenie się z robotem z dowolnego miejsca na świecie poprzez GSM.

Najbardziej skomplikowane i rozległe tereny mogą być z powodzeniem obsługiwane przez nasze roboty, jako jedyne na rynku kosiarki Ambrogio mogą pracować na trawnikach o powierzchni nawet  30 000 mkw.

cechy autonomicznych kosiarek do trawy Ambrogio Nexttech

Technologia jutra dostępna już dziś, opatentowane systemy nawigacji, sterowania oraz algorytmy koszenia: 


- system ZCS i+ umożliwia komunikację z robotem za pośrednictwem smartfona z dowolnego miejsca na świecie.  

- +INFINITY SYSTEM zapewnia synchronizację pracy kilku robotów na jednym obszarze w tym samym czasie, 

- rozszerzenie AMICO pozwala jeszcze lepiej chronić zwierzęta domowe przed kontaktem z urządzeniem

cechy automatycznych kosiarek do trawy Ambrogio Nexttech

Koszenie trawy podczas deszczu jest niewskazane, może prowadzić nawet do uszkodzenia źdźbeł - zastosowanie specjalnych czujników sprawia, że kosiarka wie kiedy pada, dzięki temu może automatycznie przerwać pracę i powrócić do stacji dokującej. 

zalety robotów Ambrogio automatycznych kosiarek do trawnika Ambrogio Nexttech
Cechy robotów Ambrogio Nexttech automatyczne kosiarki do trawnika

Bardzo szeroka oferta robotów Ambrogio zapewnia możliwość doboru odpowiedniego rozwiązania do nawet najbardziej skomplikowanego i nietypowego ogrodu, obsługa trawników o powierzchni od 200 mkw do nawet 30 000mkw

Zastosowanie odpowiednio wyprofilowanych kół, znacząco wpływa na poprawę przyczepności, dzięki temu możliwa jest bezproblemowa obsługa trawników na zboczach o nachyleniu do 55% - co jest najlepszym wynikiem wśród robotów obecnie dostępnych na rynku

Cechy robotów Ambrogio -automatyczne kosiarki do trawy

Zarządzanie bardzo rozległym obszarem nie stanowi dla Ambrogio wyzwania - dzięki zastosowanym ogniwom w akumulatorach a także dodatkowym systemom wspomagającym nasze roboty potrafią pracować bez ładowania nawet do 10h 

cechy robotów Ambrogio -automatyczne kosiarki do trawy

Ambrogio to PRAWDZIWA KOSIARKA -noże ze stali INOX, cztero lub ośmioramienne, o śr. do 35cm, pojemne baterie Li-Ion a także nowoczesne bezszczotkowe silniki o niskim poborze prądu przekładają się na wyjątkowa sprawność i niezawodność robotów Ambrogio

cechy robotów ambrogio -automatyczne kosiarki do trawy

500 mkw/h skoszonego terenu a w przypadku linii L400 nawet 1800 mkw/h.


To wszystko za sprawą szybkiej ładowarki a także wykorzystania systemu nawigacji GPS i rozpoznawania już skoszonego obszaru. 

cechy automatycznych kosiarek Ambrogio
Robot Ambrogio seria Next Line - cechy robotów koszących Ambrogio Nexttech

Przewaga robotów Ambrogio

pobierz aplikację dla Android (Google) lub Ios (Apple):

opatentowane rozwiązania Ambrogio:

 Opatentowane czujniki i systemy nawigacyjne, prędkość obrotu noży automatycznie dostosowująca się do wysokości trawy, tryb Eco dla zoptymalizowania czasu pracy robota i nie tylko...


Oferowane przez nas kosiarki są owocem pracy doświadczonego zespołu z włoskiej firmy ZCS, będącej prekursorem w dziedzinie robotyki oraz innowacyjnych technologii - 

      ...czytaj dalej

      ...czytaj dalej

      ...czytaj dalej

ŚRODOWISKO

 

Robot koszący jest cichy, nie generuje spalin, pozwala ograniczyć ilość stosowanych nawozów a także dzięki dużej częstotliwości pracy naturalnie i skutecznie odstrasza szkodniki...

OSZCZĘDNOŚCI 

 

uśredniony koszt energii elektrycznej, potrzebnej do zasilenia robota koszącego w ujęciu miesięcznym nie przekracza… 5 zł ...

      ...czytaj dalej

... bardzo dużą przewagą robotów koszących są ich wysokowydajne i ciche silniki zasilane energią elektryczną -dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązań poziom emisji do środowiska zredukowany został praktycznie do zera. 


Czy wiesz, że...


Praca robota koszącego odbywa się praktycznie bezgłośnie, dzięki temu można zaprogramować go na koszenie także nocą, bez obaw o zakłócanie ciszy nocnej.


Częste przejazdy robota w różnych miejscach ogrodu sprawiają, że krety, nornice czy karczowniki trzymają się na dystans, nie powodując uciążliwych szkód w Twoim ogrodzie -robot działa więc jako naturalny i ekologiczny odstraszacz szkodników.


Dzięki temu, że trawa jest na bieżąco mulczowana, trawnik nie wymaga intensywnego odżywiania nawozami sztucznymi, również dzięki temu używanie robota jest "eco-friendly".

... początkowa inwestycja w zakup robota zwraca się z biegiem czasu ponieważ wydatki na paliwo, które w zależności od wielkości koszonej powierzchni czasem mogą stanowić nawet kilkaset zł/ miesiąc, zostają zastąpione znacznie niższymi kosztami energii elektrycznej, potrzebnej do naładowania baterii robota. Im dłuższa eksploatacja robota tym więcej pieniędzy zostaje w Twoim porfelu.


Czy wiesz, że...


Nasze roboty wyposażone są w wysokiej jakości noże, wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki temu w przeciwieństwie do większości modeli konkurencyjnych nie trzeba ich regularnie wymieniać czy ostrzyć. Noże-żyletki powszechnie występujące w konkurencyjnych urządzeniach, powinno się wymieniać nie rzadziej niż raz na miesiąc, w przeciwnym razie po ścięciu trawa będzie poszarpana, a po pewnym czasie zacznie usychać.

... trawnik, by mógł prawidłowo wzrastać potrzebuje regularnego przycinania. Idea pracy robota koszącego polega na tym, by możliwie często i regularnie skracał źdźbła o kilka milimetrów, dzięki temu fragmenty pokostu są na tyle małe, że po opadnięciu na ziemię szybko się rozkładają i użyźniają glebę, dodatkowo wspomagając murawę w jej prawidłowym rozwoju.


Czy wiesz, że...


Trawy tworzące murawę, jak każde rośliny również zakwitają, niestety proces ten wpływa bardzo negatywnie na zdolność trawnika do zagęszczania się, w znaczny sposób również osłabia ga i sprawia, że staje się bardziej podatny na atak grzybów i patogentów. Aby nie dopuścić do zakwitania konieczne jest właśnie regularne przycinanie.


Tylko dobrze dobrane urządzenie zapewni regularne koszenie -maszyna dobrana błędnie (np. pod względem pojemności baterii i czasu pracy na jednym ładowaniu) nie będzie w stanie wystarczająco często obsługiwać wystarczająco dużego obszaru, w efekcie przyrost trawy będzie większy a częstotliwość koszenia danego miejsca niższa.  

... to czas, który możesz poświęcić rodzinie lub na realizację swoich pasji, niekoniecznie związanych z utrzymaniem przydomowej zieleni.


 Czy wiesz, że...


Prawidłowo odżywiony i podlewany trawnik, w szczytowym okresie rozwoju wymaga koszenia nawet co 3-4 dni, nie tylko dla zachowania walorów estetycznych ale też by ograniczyć wzrost czy zakwitanie chwastów i innych niepożądanych roślin.


Przy trawniku o powierzchni 10 ar koszenie klasyczną kosiarką, w zależności od modelu i zaangażowania zajmuje średnio ok 2-3h, co przekłada się na 18-27h w miesiącu.


Regularne koszenie trawnika ogranicza rozwój niektórych grzybów i patogenów, pomaga w utrzymaniu murawy w dobrej kondycji.

EFEKT 

 

 

 

 

Prawidłowo dobrany robot koszący podczas jednego przejazdu przycina trawnik o kilka milimetrów, dzięki temu murawa cały czas zachowuje idealny wygląd, nawet podczas upałów...

 

 

CZAS 

 

Zastępując klasyczną kosiarkę robotem zyskujesz w ujęciu miesięcznym nawet kilkadziesiąt godzin dodatkowego czasu wolnego...

roboty Ambrogio - zalety urządzenia

Sprawdź dostępne modele

wybierz linię i poznaj modele robotów koszących Ambrogio

linia robotów Ambrogio Green Line
Linia robotów Ambrogio Next Line
Linia robotów Ambrogio Pro Line

Firma Green Smart jest autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem robotów koszących Ambrogio. 


Zapewniamy serwis gwarancyjny

 i pogwarancyjny urządzeń a także fachowe doradztwo i pomoc 

w całym okresie eksploatacji.


Masz pytania lub wątpliwości?
Skontaktuj się z nami
za pośrednictwem poniższego formularza

Przetestuj bezpłatnie

   Zastanawiasz się nad zakupem robota koszącego? nie jesteś pewny czy poradzi sobie w Twoim ogrodzie? Umów się na bezpłatną prezentację - przeprowadzimy audyt posesji, dobierzemy odpowiedni model i przygotujemy ofertę, będziesz mógł także osobiście przetestować robota w akcji. Nie ryzykuj zakupu w ciemno, pamiętaj - powierzchnia ogrodu to ostatni parametr, jakim powinieneś kierować się przy wyborze robota koszącego - zamów wizytę korzystając z formularza e-mail lub telefonicznie. 

Jak działają roboty koszące Ambrogio i TechLine?

- Roboty koszące Ambrogio wykorzystują moduł nawigacji GPS oraz zaawansowany technologicznie procesor do zapamiętywania raz skoszonego obszaru, dzięki temu doskonale wiedzą, który fragment trawnika wymaga koszenia, a w którym praca została już wykonana, pozwala to na zwiększenie wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia baterii,

- dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi i sprawdzonych algorytmów masz pewność, że żaden, nawet najmniejszy obszar nie zostanie pominięty, a Twój trawnik zawsze będzie wyglądał perfekcyjnie!

  

   Autonomiczne, inteligentne kosiarki, pracują w pełni samodzielnie i nie wymagają obecności ani pomocy ze strony użytkownika.


  Twoja interakcja z robotem koszącym ogranicza się do określenia w jakich porach urządzenie ma pracować lub być nieaktywne możesz też np. wyłączyć dany obszar z koszenia lub za pomocą aplikacji na smartfona sprawdzić gdzie robot aktualnie się znajduje i jaki obszar został skoszony, całą resztą Ambrogio zajmie się za Ciebie:

- automatyczna kosiarka Ambrogio pracuje w naprzemiennych cyklach ładowania i koszenia, wie, kiedy baterie wymagają ładowania, wtedy sam podąża do bazy i ładuje się, by po osiągnięciu pełnej mocy kontynuować pracę,


- gdy wjedzie w gęstszą trawę aktywuje specjalny tryb by ją skosić, podczas pracy zapamiętuje również napotkane przeszkody i omija je,

7 099,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy Ambrogio Nexttech L32 Deluxe Green Line

5 899 ,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech L15 Deluxe seria Green Line

6 599,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy Ambrogio Nexttech L60 Elite S+ Green Line

5 999,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy Ambrogio Nexttech L60 Elite Green Line

Next Line →

Pro Line →

Next Line →

Green Line →

67 999,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech L400i Basic seria Pro Line

16 499,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech L250i Elite seria Pro Line

19 199,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech L250i Elite S+ seria Pro Line

78 799,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech L400i Deluxe seria Pro Line

8 899,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty Elite S+ seria Next Line

6 599,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty Deluxe (L20) seria Next Line

10 499,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty 25 Elite seria Next Line

9 199,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty 25 Deuxe seria Next Line

8 199,- zł 

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty Elite seria Next Line

od 13 399,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech 4.0 Basic seria Next Line

15 399,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty 29 Elite seria Next Line

12 199,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty 29 Deluxe seria Next Line

8 199,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Twenty ZR seria Next Line

Pro Line →

Green Line →

od 18 399,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech 4.0 Elite seria Next Line

od 23 799,- zł

26 199,- zł

od 21 999,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech 4.0 Elite 4WD seria Next Line

od 16 299,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech 4.0 Basic 4WD seria Next Line

23 199,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech Quad Elite 4WD

30 599,- zł

Robot koszący automatyczna kosiarka do trawy do trawnika Ambrogio Nexttech 4.36 Elite RTK seria Next Line

Sprawdź dostępne modele

wybierz linię i poznaj modele robotów koszących Ambrogio

linia robotów Ambrogio Nexttech Green Line - roboty koszące dedykowane do samodzielnego montażu
Linia robotów koszących Ambrogio Next Line - nowoczesne roboty koszące Ambrogio, zaawansowana technologia
Linia robotów Ambrogio Pro Line -roboty do dużych i bardzo dużych trawników

roboty koszące Ambrogio, TechLine

zyskaj czas, komfort,

oszczędzaj pieniądze i środowisko


pozwól, by technologia 
pracowała  dla Ciebie 

automatyczna kosiarka, autonomiczna kosiarka robot koszący ambrogio
Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kliknij i zadzwoń do nas ►  

Czekamy na Twój telefon

 

+ 48 500 200 726

 

kontakt@greensmart.pl

 

33-150 Wola Rzędzińska 519D

NIP: 873-312-84-21,        

REGON: 385602686