Strona główna / Inteligentne nawadnianie

Kontroler SPARK

Czujnik WHISPERER

Aplikacja NETRO

Minikontroler PIXIE

Kontroler SPRITE

wer. 8 stref

849,- zł

 

wer. 16 stref

1149,- zł 

0,- zł 

669,- zł 

389,- zł 

wer. 6 stref

669,- zł

 

wer. 12 stref

849,- zł 

ustaw telefon w pionie,

by prawidłowo wyświetlić stronę

poznaj produkty rodziny NETRO:

INTELIGENTNE NAWADNIANIE

Green Smart jest autoryzowanym dystrybutorem 

i instalatorem produktów 

i rozwiązań NETRO. 


Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń,  świadczymy pomoc techniczną w pełnym zakresie obsługi: instalacja, konfiguracja, wsparcie know-how, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 Wykonujemy instalacje w nowych a także już istniejących ogrodach, wymieniamy stare sterowniki analogowe na nowoczesne rozwiązania Netro.

 Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, 

NETRO to system uzupełniających się i skomunikowanych ze sobą elementów:


1. Sterownik SPRITE: urządzenie odpowiedzialne za inteligentną dystrybucję wody - nawadnianie tylko wtedy, gdy Twoje rośliny naprawdę tego potrzebują. Urządzenie może pracować niezależnie, może także zostać uzupełnione o poniższe rozszerzenia, dla zwiększenia precyzji działania i maksymalizacji oszczędności w zużyciu wody.


2. Czujnik WHISPERER: urządzenie, które po odpowiednim skonfigurowaniu zostaje umieszczone w ziemi - bezprzewodowo dostarcza do sterownika takie dane jak temperatura powietrza, wilgotność gleby oraz poziom nasłonecznienia, dzięki temu sterownik na bieżąco otrzymuje informacje, na podstawie których w inteligentny sposób dostosowuje harmonogram podlewania. Czujnik może także pracować jako niezależne urządzenie pomiarowe, wykorzystywane np do monitorowania wilgotności gleby w doniczkach lub szklarniach. Alarm o nadmiernym przesuszeniu, wysyłany na Twoje urządzenie mobilne sprawi, że już nigdy nie zapomnisz podlać swoich roślin. 


3. Ministerownik PIXIE: to prostsza wersja kontrolera Sprite, urządzenie to dedykowane jest do nawadniania jednej sekcji, montowane bezpośrednio na kranie  na zewnątrz budynku (posiada wbudowane dwa gwinty 3/4" przez co montaż jest banalnie prosty i trwa dosłownie kilka chwil). Pixie posiada wbudowany zawór, który można otwierać i zamykać zdalnie lub przyciskiem zamontowanym na obudowie.


Aplikacja Netro APP: darmowa aplikacja na smartfona, dzięki której masz pełną kontrolę nad systemem z dowolnego miejsca na świecie.System Netro dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów oraz danych meteo uzyskiwanych z kilku źródeł jednocześnie, optymalizuje proces nawadniania i ogranicza zużycie wody nawet do 35% względem klasycznych, powszechnie stosowanych urządzeń... Jak to możliwe?


- sterownik sam ustala harmonogram podlewania, korygując go na podstawie przetwarzanych w chmurze danych, takich jak aktualna oraz prognozowana pogoda, rodzaj i wilgotność gleby, nasłonecznienie, historyczne statystyki podlewania oraz wiele innych,


- sterownik korzystając z zawartej w chmurze bazy wiedzy pobiera informacje dot. zapotrzebowania na wodę poszczególnych rodzajów roślin - sam dobierze odpowiednie dawkowanie dla danej odmiany i zadba, by Twój trawnik, rabata lub dowolna inna roślina ogrodowa, otrzymała tylko tyle wody, ile rzeczywiście w danym momencie potrzebuje.

- masz pełną kontrolę w dowolnym miejscu i czasie - za pomocą swojego smartfona możesz w szybki i prosty sposób uruchomić podlewanie, zmienić ustawienia, lub sprawdzić statystyki pracy systemu, co więcej, dzięki wykorzystaniu technologii chmury, możesz to zrobić praktycznie z dowolnego miejsca na świecie w czasie rzeczywistym.


system Netro optymalizuje proces nawadniania ograniczając rachunki za wodę:


- jeśli na dzień zaplanowanego podlewania prognozowane są opady deszczu lub zbyt mocny wiatr, podlewanie zostanie automatycznie przesunięte. Netro pomija też podlewanie nocą oraz przy wysokich i niskich temperaturach by nie narażać Twojego trawnika lub roślin na choroby grzybowe i uszkodzenia,


-  system dostosowuje intensywność podlewania do typu gleby, roślinności a także rodzaju zraszaczy i sposobu dystrybucji wody,


- innowacyjny sposób nawadniania, poprzez bardziej intensywne, podzielone na krótkie, powtarzające się cykle podlewanie, woda lepiej wchłania się w ziemie i łatwiej dociera do najgłębszych partii systemu korzeniowego roślin,


 system nawadniania ogrodu, zarówno trawnika jak i pozostałych roślin może być zbudowany w oparciu o różne rozwiązania - od prostych, jednosekcyjnych instalacji do rozbudowanych, z dziesiątkami zraszaczy wynurzalnych, o skomplikowanej architekturze i zaawansowanych systemach kontroli. Niezależnie od zastosowanego sposobu dystrybucji wody, sercem całego procesu zawsze jest sterownik - to właśnie od tego urządzenia zależy jakość i komfort użytkowania i przede wszystkim ilość wody, potrzebna do efektywnego nawodniania Twojego ogrodu.


 w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, które wymagają ciągłego wprowadzania ustawień lub korygowania ich, system NETRO pracuje w pełni automatycznie i samodzielnie. 

inteligentne rozwiązania

Jak to działa?

nowoczesny sposób sterowania systemem nawadniania ogrodu


oszczędzaj wodę - ogranicz jej zużycie nawet o 1/3 

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kliknij i zadzwoń do nas ►  

Czekamy na Twój telefon

 

+ 48 500 200 726

 

kontakt@greensmart.pl

 

33-150 Wola Rzędzińska 519D

NIP: 873-312-84-21,        

REGON: 385602686