ustaw telefon w pionie,

by prawidłowo wyświetlić stronę

Przeczytaj również:

Dofinansowanie do budowy zbiornika na deszczówkę oraz instalacji nawadniania ogrodu - vol.2

20 września 2020

  Program Moja Woda spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, które w znacznym stopniu przekroczyło oczekiwania ustawodawcy - pula środków w wys. 100 mln zł, przeznaczona na całą Polskę, w niektórych województwach została wykorzystana już w pierwszym miesiącu od ogłoszenia naboru wniosków. Dla wielu była to informacja zaskakująca, zwłaszcza dla tych, którzy z jakichś względów nie zdążyli złożyć wymaganych dokumentów, przez co załapali się jedynie na listę rezerwową.

 

  Jak podaje minister klimatu Michał Kurtyka, w przeciągu dwóch miesięcy od ogłoszenia naboru zostało złożonych prawie 24 tys. wniosków, co wyczerpało budżet programu na rok 2020. Niemniej inicjatywa  zagospodarowania wód opadowych cieszy się stale rosnącą popularnością i już teraz ministerstwo ogłosiło kontynuację programu Moja Woda w roku 2021, z budżetem zbliżonym do tego z pierwszej edycji.

 

   Ponadto jak deklaruje dyrektor NFOŚiGW Artur Lorkowski, wszystkie wnioski złożone elektronicznie do 30 września br. (potwierdzone w formie papierowej do końca października) będą sfinansowane jeszcze w tym roku. Dodatkowe środki na sfinansowanie nadprogramowych realizacji będą pochodzić z  NFOŚiGW oraz WFOŚiGW.

 

  Zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania zapraszamy do kontaktu – dowiedz się na co możesz wydać środki z dotacji, a także czym kierować się przy wyborze odpowiedniego systemu.

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kliknij i zadzwoń do nas ►  

Czekamy na Twój telefon

 

+ 48 500 200 726

 

kontakt@greensmart.pl

 

33-150 Wola Rzędzińska 519D

NIP: 873-312-84-21,        

REGON: 385602686