2019 rok: Dofinansowanie do zakupu ciągnika jednoosiowego wraz z osprzętem oraz maszyny do podziemnego montażu przewodów:

 Oto dotychczasowe projekty, w ramach których pozyskaliśmy finansowanie ze środków unijnych:

 Stale dążymy do poprawy jakości świadczonych usług, dlatego inwestujemy w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy działać szybciej i bardziej efektywnie.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

Operacja pn. „Utworzenie firmy Green Smart Łukasz Tomala"

 

mająca na celu podjęcie działalności gospodarczej w zakresie utworzenia firmy o profilu ogrodniczym poprzez zakup maszyn i urządzeń niezbędnych do jej prowadzenia oraz utworzenie miejsca pracy do momentu złożenia wniosku o płatność ostateczną.

 

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania  „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

Operacja pn „Wzrost konkurencyjności firmy Green Smart Łukasz Tomala poprzez dywersyfikację działalności i wzrost zatrudnienia w firmie." mająca na celu rozwój działalności gospodarczej w zakresie usług związanych z ogrodnictwem i budownictwem poprzez zakup niezbędnych urządzeń oraz utworzenie jednego miejsca pracy do momentu złożenia wniosku o płatność ostateczną.

 

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

2022 rok: Dofinansowanie do zakupu ładowarki CAST 33TLX wraz z osprzętem:

Strona główna / Projekty

ustaw telefon w pionie,

by prawidłowo wyświetlić stronę

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kliknij i zadzwoń do nas ►  

Czekamy na Twój telefon

 

+ 48 500 200 726

 

kontakt@greensmart.pl

 

33-150 Wola Rzędzińska 519D

NIP: 873-312-84-21,        

REGON: 385602686